B82479A1224M000
EPCOSEPCOS
B82479A1224M000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82479A1224M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 220UH 1.2A 380 MOHM
Podatkovni listi: B82479A1224M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82479A1224M000
Številka dela B82479A1224M000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 220UH 1.2A 380 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79001 pcs Podatkovni list B82479A1224M000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
Ščitenje Unshielded Serija B82479A1
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 495-5704-2
B82479A1224M
B82479A1224M-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 220µH Višina - sedež (maks.) 0.280" (7.11mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 220µH Unshielded Wirewound Inductor 1.2A 380 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 380 mOhm Max Trenutna ocena 1.2A
Tok - nasičenost 2.4A