B82559A0303A016
EPCOSEPCOS
B82559A0303A016 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82559A0303A016
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 30UH 8.5A 16.5 MOHM
Podatkovni listi: B82559A0303A016.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82559A0303A016
Številka dela B82559A0303A016 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 30UH 8.5A 16.5 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20692 pcs Podatkovni list B82559A0303A016.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.736" L x 0.681" W (18.70mm x 17.30mm)
Ščitenje Shielded Serija ERU16
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard, 3 Lead
Druga imena 495-75392-1 delovna temperatura -40°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 30µH Višina - sedež (maks.) 0.445" (11.30mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 30µH Shielded Wirewound Inductor 8.5A 16.5 mOhm Max Nonstandard, 3 Lead
DC Resistance (DCR) 16.5 mOhm Max Trenutna ocena 8.5A
Tok - nasičenost 9.2A