B82559A0392A013
EPCOSEPCOS
B82559A0392A013 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82559A0392A013
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 3.9UH 12A 4.8 MOHM SMD
Podatkovni listi: B82559A0392A013.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82559A0392A013
Številka dela B82559A0392A013 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 3.9UH 12A 4.8 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 50128 pcs Podatkovni list B82559A0392A013.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.421" W (13.00mm x 10.70mm)
Ščitenje Shielded Serija ERU13
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 495-1865-1 delovna temperatura -40°C ~ 130°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz
Induktivnost 3.9µH Višina - sedež (maks.) 0.234" (5.95mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 3.9µH Shielded Wirewound Inductor 12A 4.8 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 4.8 mOhm Trenutna ocena 12A
Tok - nasičenost 12A