B82721J2401N021
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82721J2401N021
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CMC 27MH 400MA 2LN TH
Podatkovni listi: B82721J2401N021.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
720 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82721J2401N021
Številka dela B82721J2401N021 Proizvajalec EPCOS
Opis CMC 27MH 400MA 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72375 pcs Podatkovni list B82721J2401N021.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.717" L x 0.520" W (18.20mm x 13.20mm) Serija B82721
Ocene - Pakiranje Tray
Paket / primer Vertical, 4 PC Pin Druga imena B82721J2401N 21
B82721J2401N21
B82721J2401N21-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število linij 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost @ Frekvenca 27mH @ 10kHz
Višina (maks.) 0.823" (20.90mm) Vrsta filtra Power Line
Lastnosti - natančen opis 27mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 400mA DCR 1.7 Ohm (Typ)
DC Resistance (DCR) (Max) 1.7 Ohm (Typ) Trenutna ocena (maks.) 400mA