B82721J2601N020
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82721J2601N020
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CMC 15MH 600MA 2LN TH
Podatkovni listi: B82721J2601N020.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
720 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82721J2601N020
Številka dela B82721J2601N020 Proizvajalec EPCOS
Opis CMC 15MH 600MA 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 61170 pcs Podatkovni list B82721J2601N020.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.717" L x 0.520" W (18.20mm x 13.20mm) Serija B82721
Ocene - Pakiranje Tray
Paket / primer Vertical, 4 PC Pin Druga imena B82721J2601N 20
B82721J2601N20
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število linij 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost @ Frekvenca 15mH @ 10kHz
Višina (maks.) 0.799" (20.30mm) Vrsta filtra Power Line
Lastnosti - natančen opis 15mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 600mA DCR 700 mOhm (Typ)
DC Resistance (DCR) (Max) 700 mOhm (Typ) Trenutna ocena (maks.) 600mA