B82730G3951A020
EPCOSEPCOS
B82730G3951A020 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82730G3951A020
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CMC 2.2MH 950MA 2LN TH
Podatkovni listi: B82730G3951A020.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
704 pcs
1408 pcs
2816 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82730G3951A020
Številka dela B82730G3951A020 Proizvajalec EPCOS
Opis CMC 2.2MH 950MA 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64387 pcs Podatkovni list B82730G3951A020.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 300V
Velikost / dimenzija 0.650" L x 0.591" W (16.50mm x 15.00mm) Serija B82730
Ocene - Pakiranje Tray
Paket / primer Horizontal, 4 PC Pin Druga imena 495-75375
B82730G3951A 20
B82730G3951A020-ND
B82730G3951A20
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število linij 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Induktivnost @ Frekvenca 2.2mH @ 10kHz Višina (maks.) 0.472" (12.00mm)
Vrsta filtra Power Line Lastnosti -
natančen opis 2.2mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 950mA DCR 410 mOhm (Typ) DC Resistance (DCR) (Max) 410 mOhm (Typ)
Trenutna ocena (maks.) 950mA Odobritve UR, VDE