B82730U3601A020
EPCOSEPCOS
B82730U3601A020 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82730U3601A020
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CMC 4.7MH 600MA 2LN TH
Podatkovni listi: B82730U3601A020.pdf
100 pcs
728 pcs
1456 pcs
2912 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82730U3601A020
Številka dela B82730U3601A020 Proizvajalec EPCOS
Opis CMC 4.7MH 600MA 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76833 pcs Podatkovni list B82730U3601A020.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 300V
Velikost / dimenzija 0.650" L x 0.433" W (16.50mm x 11.00mm) Serija B82730
Ocene - Pakiranje Tray
Paket / primer Vertical, 4 PC Pin Druga imena 495-4385
B82730U3601A 20
B82730U3601A20
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število linij 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Induktivnost @ Frekvenca 4.7mH @ 10kHz Višina (maks.) 0.650" (16.50mm)
Vrsta filtra Power Line Lastnosti -
natančen opis 4.7mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 600mA DCR 920 mOhm (Typ) DC Resistance (DCR) (Max) 920 mOhm (Typ)
Trenutna ocena (maks.) 600mA Odobritve UR, VDE