B82793C0113N201
EPCOSEPCOS
B82793C0113N201 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82793C0113N201
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CMC 11UH 800MA 2LN SMD AEC-Q200
Podatkovni listi: B82793C0113N201.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82793C0113N201
Številka dela B82793C0113N201 Proizvajalec EPCOS
Opis CMC 11UH 800MA 2LN SMD AEC-Q200 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81684 pcs Podatkovni list B82793C0113N201.pdf
Voltage Rating - DC 80V Voltage Rating - AC 42V
Velikost / dimenzija 0.280" L x 0.236" W (7.10mm x 6.00mm) Serija B82793
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Horizontal, 4 Gull Wing Druga imena 495-5774-2
B82793C 113N201
B82793C113N201
B82793C113N201-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število linij 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Induktivnost @ Frekvenca 11µH @ 100kHz Višina (maks.) 0.189" (4.80mm)
Vrsta filtra Signal Line Lastnosti -
natančen opis 11µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 800mA DCR 80 mOhm (Typ) DC Resistance (DCR) (Max) 80 mOhm (Typ)
Trenutna ocena (maks.) 800mA Odobritve -