B82793C0474N215
EPCOSEPCOS
B82793C0474N215 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82793C0474N215
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CMC 470UH 700MA 2LN SMD AEC-Q200
Podatkovni listi: B82793C0474N215.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82793C0474N215
Številka dela B82793C0474N215 Proizvajalec EPCOS
Opis CMC 470UH 700MA 2LN SMD AEC-Q200 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69611 pcs Podatkovni list B82793C0474N215.pdf
Voltage Rating - DC 80V Voltage Rating - AC 42V
Velikost / dimenzija 0.280" L x 0.236" W (7.10mm x 6.00mm) Serija B82793
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Horizontal, 4 Gull Wing Druga imena 495-5777-1
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število linij 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Induktivnost @ Frekvenca 470µH @ 100kHz Višina (maks.) 0.189" (4.80mm)
Vrsta filtra Signal Line Lastnosti -
natančen opis 470µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 700mA DCR 170 mOhm (Typ) DC Resistance (DCR) (Max) 170 mOhm (Typ)
Trenutna ocena (maks.) 700mA Odobritve -