UCP10U-350-16
ERP PowerERP Power
ERP Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCP10U-350-16
Proizvajalec / znamka: ERP Power
Opis izdelka LED DRIVER CC AC/DC 11-16V 350MA
Podatkovni listi: UCP10U-350-16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCP10U-350-16
Številka dela UCP10U-350-16 Proizvajalec ERP Power
Opis LED DRIVER CC AC/DC 11-16V 350MA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9092 pcs Podatkovni list UCP10U-350-16.pdf
Utež - Napetost - izhod 11 ~ 16 V
Napetost - Vhod (Min) 90VAC Napetost - Vhod (maks.) 132VAC
Tip Constant Current Topologija AC DC Converter
Sklop zaključka Wire Leads Velikost / dimenzija 4.33" L x 1.06" W x 0.65" H (110.0mm x 26.9mm x 16.5mm)
Serija UCP Ocene IP20
Moč (Watts) 6W delovna temperatura -30°C ~ 40°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti OCP, OTP, SCP Učinkovitost 87%
Zatemnitev ELV, Triac natančen opis 350mA 11 ~ 16 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 350mA Odobritve cRUcs, FC, CE, CB