UCP15U-350-30
ERP PowerERP Power
ERP Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCP15U-350-30
Proizvajalec / znamka: ERP Power
Opis izdelka LED DRIVER CC AC/DC 24-30V 350MA
Podatkovni listi: UCP15U-350-30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCP15U-350-30
Številka dela UCP15U-350-30 Proizvajalec ERP Power
Opis LED DRIVER CC AC/DC 24-30V 350MA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7117 pcs Podatkovni list UCP15U-350-30.pdf
Utež - Napetost - izhod 24 ~ 30 V
Napetost - Vhod (Min) 90VAC Napetost - Vhod (maks.) 132VAC
Tip Constant Current Topologija AC DC Converter
Sklop zaključka Wire Leads Velikost / dimenzija 4.33" L x 1.06" W x 0.65" H (110.0mm x 26.9mm x 16.5mm)
Serija UCP Ocene IP20
Moč (Watts) 11W delovna temperatura -30°C ~ 40°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti OCP, OTP, SCP Učinkovitost 87%
Zatemnitev ELV, Triac natančen opis 350mA 24 ~ 30 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 350mA Odobritve cRUcs, FC, CE, CB
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UCP180PS28
UCP180PS28
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC-DC U CHANNEL PSU, 180W, IND+M