152D106X9035B2T
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 152D106X9035B2T
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 10UF 10% 35V AXIAL
Podatkovni listi: 152D106X9035B2T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 152D106X9035B2T
Številka dela 152D106X9035B2T Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 10UF 10% 35V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39123 pcs Podatkovni list 152D106X9035B2T.pdf
Napetost - ocenjena 35V Tip Hermetically Sealed
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.185" Dia x 0.474" L (4.70mm x 12.04mm)
Serija TANTALEX®, 152D Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Koda proizvajalca B
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 10µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 35V Axial
Zmogljivost 10µF