152D107X0020R2T
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 152D107X0020R2T
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 100UF 20% 20V AXIAL
Podatkovni listi: 152D107X0020R2T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 152D107X0020R2T
Številka dela 152D107X0020R2T Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 100UF 20% 20V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11906 pcs Podatkovni list 152D107X0020R2T.pdf
Napetost - ocenjena 20V Tip Hermetically Sealed
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.289" Dia x 0.686" L (7.34mm x 17.42mm)
Serija TANTALEX®, 152D Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Koda proizvajalca R
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 100µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 20V Axial
Zmogljivost 100µF