BFC237189393
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC237189393
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.039UF 5% 400VDC RAD
Podatkovni listi: 1.BFC237189393.pdf2.BFC237189393.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC237189393
Številka dela BFC237189393 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 0.039UF 5% 400VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 103680 pcs Podatkovni list 1.BFC237189393.pdf2.BFC237189393.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 220V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm) Serija MKT371
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial Druga imena 222237189393
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.300" (7.62mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.728" (18.50mm) Lastnosti Long Life
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.039µF Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.039µF Aplikacije General Purpose