BFC237221124
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BFC237221124 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC237221124
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.12UF 10% 100VDC RAD
Podatkovni listi: BFC237221124.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC237221124
Številka dela BFC237221124 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 0.12UF 10% 100VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 98589 pcs Podatkovni list BFC237221124.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC 63V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.157" W (12.50mm x 4.00mm) Serija MKT372
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 2222 372 21124
BC1735
BFC2 372 21124
BFC2 372 21124
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.394" (10.00mm) Lastnosti Long Life
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.12µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.12µF Aplikacije General Purpose