BFC237344105
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BFC237344105 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC237344105
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 1UF 5% 250VDC RADIAL
Podatkovni listi: BFC237344105.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC237344105
Številka dela BFC237344105 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 1UF 5% 250VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56005 pcs Podatkovni list BFC237344105.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.689" L x 0.335" W (17.50mm x 8.50mm) Serija MKT373
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 222237344105
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.591" (15.00mm) Lastnosti Long Life
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 1µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 1µF Aplikacije General Purpose