BFC237344155
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BFC237344155 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC237344155
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 1.5UF 5% 250VDC RADIAL
Podatkovni listi: BFC237344155.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC237344155
Številka dela BFC237344155 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 1.5UF 5% 250VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40254 pcs Podatkovni list BFC237344155.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.024" L x 0.335" W (26.00mm x 8.50mm) Serija MKT373
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 222237344155
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.709" (18.00mm) Lastnosti Long Life
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 1.5µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 1.5µF Aplikacije General Purpose