BFC237364683
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BFC237364683 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC237364683
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.068UF 5% 630VDC RAD
Podatkovni listi: BFC237364683.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC237364683
Številka dela BFC237364683 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 0.068UF 5% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 92892 pcs Podatkovni list BFC237364683.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 250V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.689" L x 0.236" W (17.50mm x 6.00mm) Serija MKT373
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 222237364683
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm) Lastnosti Long Life
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.068µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.068µF Aplikacije General Purpose