BFC237364824
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BFC237364824 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC237364824
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.82UF 5% 630VDC RADIAL
Podatkovni listi: BFC237364824.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC237364824
Številka dela BFC237364824 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 0.82UF 5% 630VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21793 pcs Podatkovni list BFC237364824.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 250V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.220" L x 0.512" W (31.00mm x 13.00mm) Serija MKT373
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 222237364824
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 1.083" (27.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.906" (23.00mm) Lastnosti Long Life
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.82µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.82µF Aplikacije General Purpose