BFC2373EE185MF
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC2373EE185MF
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 1.8UF 10% 250VDC RADIAL
Podatkovni listi: BFC2373EE185MF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC2373EE185MF
Številka dela BFC2373EE185MF Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 1.8UF 10% 250VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60012 pcs Podatkovni list BFC2373EE185MF.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 63V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.689" L x 0.394" W (17.50mm x 10.00mm) Serija MKT373M
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 2222373EE185MF
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm) Lastnosti Long Life
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 1.8µF Film Capacitor 63V 250V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 1.8µF Aplikacije General Purpose