BFC2373EE335MI
pregled izdelka
Številka dela: BFC2373EE335MI
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 3.3UF 10% 250VDC RADIAL
Podatkovni listi: BFC2373EE335MI.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC2373EE335MI
Številka dela BFC2373EE335MI Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 3.3UF 10% 250VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18356 pcs Podatkovni list BFC2373EE335MI.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 63V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.024" L x 0.335" W (26.00mm x 8.50mm) Serija MKT373M
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 2222373EE335MI
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.709" (18.00mm) Lastnosti Long Life
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 3.3µF Film Capacitor 63V 250V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 3.3µF Aplikacije General Purpose