BFC237520163
pregled izdelka
Številka dela: BFC237520163
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.016UF 5% 1KVDC RADIAL
Podatkovni listi: BFC237520163.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC237520163
Številka dela BFC237520163 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 0.016UF 5% 1KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60221 pcs Podatkovni list BFC237520163.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 400V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.024" L x 0.236" W (26.00mm x 6.00mm) Serija KP/MKP 375
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 222237520163
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.748" (19.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.016µF Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.016µF Aplikacije High Pulse, DV/DT