BFC237520201
pregled izdelka
Številka dela: BFC237520201
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 200PF 5% 1KVDC RADIAL
Podatkovni listi: BFC237520201.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC237520201
Številka dela BFC237520201 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 200PF 5% 1KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 127615 pcs Podatkovni list BFC237520201.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 400V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.571" L x 0.217" W (14.50mm x 5.50mm) Serija KP/MKP 375
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 222237520201
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.532" (13.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 200pF Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 200pF Aplikacije High Pulse, DV/DT