BFC237528511
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC237528511
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 510PF 5% 1KVDC RADIAL
Podatkovni listi: BFC237528511.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC237528511
Številka dela BFC237528511 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 510PF 5% 1KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56187 pcs Podatkovni list BFC237528511.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 400V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.571" L x 0.217" W (14.50mm x 5.50mm) Serija KP/MKP 375
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial Druga imena 222237528511
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.630" (16.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 510pF Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 510pF Aplikacije High Pulse, DV/DT