BFC237528512
pregled izdelka
Številka dela: BFC237528512
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 5100PF 5% 1KVDC RADIAL
Podatkovni listi: BFC237528512.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
450 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC237528512
Številka dela BFC237528512 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 5100PF 5% 1KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55614 pcs Podatkovni list BFC237528512.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 400V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.728" L x 0.236" W (18.50mm x 6.00mm) Serija KP/MKP 375
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial Druga imena 222237528512
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.630" (16.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 5100pF Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 5100pF Aplikacije High Pulse, DV/DT