BFC238360432
pregled izdelka
Številka dela: BFC238360432
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 4300PF 5% 2KVDC RADIAL
Podatkovni listi: BFC238360432.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC238360432
Številka dela BFC238360432 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 4300PF 5% 2KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68058 pcs Podatkovni list BFC238360432.pdf
Voltage Rating - DC 2000V (2kV) Voltage Rating - AC 700V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.689" L x 0.276" W (17.50mm x 7.00mm) Serija MMKP383
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 222238360432
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.532" (13.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 4300pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 4300pF Aplikacije High Pulse, DV/DT