BFC238360433
pregled izdelka
Številka dela: BFC238360433
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.043UF 5% 2KVDC RADIAL
Podatkovni listi: BFC238360433.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC238360433
Številka dela BFC238360433 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 0.043UF 5% 2KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21731 pcs Podatkovni list BFC238360433.pdf
Voltage Rating - DC 2000V (2kV) Voltage Rating - AC 700V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.220" L x 0.512" W (31.00mm x 13.00mm) Serija MMKP383
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 222238360433
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 1.083" (27.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.906" (23.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.043µF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.043µF Aplikacije High Pulse, DV/DT