BFC246969333
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BFC246969333 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC246969333
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.033UF 5% 630VDC RAD
Podatkovni listi: BFC246969333.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BFC246969333
Številka dela BFC246969333 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 0.033UF 5% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4652 pcs Podatkovni list BFC246969333.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 250V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.232" W (12.50mm x 5.90mm) Serija MKT469
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 222246969333
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.728" (18.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Metallized
natančen opis 0.033µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial Zmogljivost 0.033µF