BFC247011184
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BFC247011184 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC247011184
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.18UF 10% 63VDC RADIAL
Podatkovni listi: BFC247011184.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC247011184
Številka dela BFC247011184 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 0.18UF 10% 63VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 94781 pcs Podatkovni list BFC247011184.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC 40V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.138" W (7.20mm x 3.50mm) Serija MKT470
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 222247011184
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) Lastnosti Long Life
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.18µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.18µF Aplikacije General Purpose