BZX55F20-TAP
pregled izdelka
Številka dela: BZX55F20-TAP
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka DIODE ZENER 20V 500MW DO35
Podatkovni listi: BZX55F20-TAP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BZX55F20-TAP
Številka dela BZX55F20-TAP Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis DIODE ZENER 20V 500MW DO35 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4284 pcs Podatkovni list BZX55F20-TAP.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 20V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.5V @ 200mA
Toleranca ±1% Paket naprave za dobavitelja DO-35
Serija Automotive, AEC-Q101 Moč - maks 500mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-204AH, DO-35, Axial
delovna temperatura 175°C Tip montaže Through Hole
Impedanca (Max) (Zzt) 55 Ohms natančen opis Zener Diode 20V 500mW ±1% Through Hole DO-35
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100nA @ 15V