BZX55F24-TAP
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX55F24-TAP
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka DIODE ZENER 24V 500MW DO35
Podatkovni listi: BZX55F24-TAP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BZX55F24-TAP
Številka dela BZX55F24-TAP Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis DIODE ZENER 24V 500MW DO35 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4838 pcs Podatkovni list BZX55F24-TAP.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 24V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.5V @ 200mA
Toleranca ±1% Paket naprave za dobavitelja DO-35
Serija Automotive, AEC-Q101 Moč - maks 500mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-204AH, DO-35, Axial
delovna temperatura 175°C Tip montaže Through Hole
Impedanca (Max) (Zzt) 80 Ohms natančen opis Zener Diode 24V 500mW ±1% Through Hole DO-35
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100nA @ 18V