CDR01BX152BMZMAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR01BX152BMZMAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR01BX152BMZMAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 1500PF 100V 20% BX 0805
Podatkovni listi: CDR01BX152BMZMAT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CDR01BX152BMZMAT
Številka dela CDR01BX152BMZMAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 1500PF 100V 20% BX 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 204482 pcs Podatkovni list CDR01BX152BMZMAT.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperaturni koeficient BX
Velikost / dimenzija 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR01
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena CDR01BX152BMZMAT-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak M (1%)
natančen opis 1500pF ±20% 100V Ceramic Capacitor BX 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 1500pF