CDR01BX152BKZMAT
Vishay VitramonVishay Vitramon
CDR01BX152BKZMAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR01BX152BKZMAT
Proizvajalec / znamka: Vishay / Vitramon
Opis izdelka CAP CER 1500PF 100V 10% BX 0805
Podatkovni listi: CDR01BX152BKZMAT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDR01BX152BKZMAT
Številka dela CDR01BX152BKZMAT Proizvajalec Vishay Vitramon
Opis CAP CER 1500PF 100V 10% BX 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 230200 pcs Podatkovni list CDR01BX152BKZMAT.pdf
Voltage Rating - AC M (1%) Napetost - ocenjena 100V
Toleranca 1500pF Debelina (maks.) BX
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR01 RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija 0805 (2012 Metric) Druga imena CDR01BX152BKZMAT-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca CDR01BX152BKZMAT
Vodilni stil 0.055" (1.40mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military Stopnja napak -
Razširjen opis 1500pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX 0805 (2012 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10%
Opis CAP CER 1500PF 100V 10% BX 0805