CDR02BX153AKZSAB
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR02BX153AKZSAB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR02BX153AKZSAB
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 0.015UF 50V BX 1805
Podatkovni listi: CDR02BX153AKZSAB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CDR02BX153AKZSAB
Številka dela CDR02BX153AKZSAB Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 0.015UF 50V BX 1805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4415 pcs Podatkovni list CDR02BX153AKZSAB.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperaturni koeficient BX
Velikost / dimenzija 0.180" L x 0.050" W (4.57mm x 1.27mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR02
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 1805 (4512 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak S (0.001%)
natančen opis 0.015µF ±10% 50V Ceramic Capacitor BX 1805 (4512 Metric) Zmogljivost 0.015µF