CDR02BX153AMZRAT
Vishay VitramonVishay Vitramon
CDR02BX153AMZRAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR02BX153AMZRAT
Proizvajalec / znamka: Vishay / Vitramon
Opis izdelka CAP CER 0.015UF 50V 20% BX 1805
Podatkovni listi: CDR02BX153AMZRAT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDR02BX153AMZRAT
Številka dela CDR02BX153AMZRAT Proizvajalec Vishay Vitramon
Opis CAP CER 0.015UF 50V 20% BX 1805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 186164 pcs Podatkovni list CDR02BX153AMZRAT.pdf
Voltage Rating - AC R (0.01%) Napetost - ocenjena 50V
Toleranca 0.015µF Debelina (maks.) BX
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.180" L x 0.050" W (4.57mm x 1.27mm)
Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR02 RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija 1805 (4512 Metric) Druga imena CDR02BX153AMZRAT-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca CDR02BX153AMZRAT
Vodilni stil 0.055" (1.40mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Military Stopnja napak -
Razširjen opis 0.015µF ±20% 50V Ceramic Capacitor BX 1805 (4512 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Opis CAP CER 0.015UF 50V 20% BX 1805