CDR34BX184AMZRAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR34BX184AMZRAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR34BX184AMZRAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 0.18UF 50V 20% BX 1812
Podatkovni listi: CDR34BX184AMZRAT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDR34BX184AMZRAT
Številka dela CDR34BX184AMZRAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 0.18UF 50V 20% BX 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 158066 pcs Podatkovni list CDR34BX184AMZRAT.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.059" (1.50mm) Temperaturni koeficient BX
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR34
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) Druga imena CDR34BX184AMZRAT-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Lastnosti - Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 0.18µF ±20% 50V Ceramic Capacitor BX 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 0.18µF