CDR34BX273BKUSAB
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR34BX273BKUSAB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR34BX273BKUSAB
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 0.027UF 100V BX 1812
Podatkovni listi: CDR34BX273BKUSAB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CDR34BX273BKUSAB
Številka dela CDR34BX273BKUSAB Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 0.027UF 100V BX 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5849 pcs Podatkovni list CDR34BX273BKUSAB.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.059" (1.50mm) Temperaturni koeficient BX
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR34
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak S (0.001%)
natančen opis 0.027µF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 0.027µF