CWR26HC107JBHB\PR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CWR26HC107JBHB\PR
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 100UF 5% 15V 2915
Podatkovni listi: CWR26HC107JBHB\PR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CWR26HC107JBHB\PR
Številka dela CWR26HC107JBHB\PR Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 100UF 5% 15V 2915 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1889 pcs Podatkovni list CWR26HC107JBHB\PR.pdf
Napetost - ocenjena 15V Tip Conformal Coated
Toleranca ±5% Velikost / dimenzija 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2915 (7338 Metric) Druga imena CWR26HC107JBHB\PR-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Koda proizvajalca H Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.125" (3.17mm) Lastnosti Military
Stopnja napak B (0.1%) ESR (upornost ekvivalentne serije) 180 mOhm
natančen opis 100µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 15V 2915 (7338 Metric) 180 mOhm Zmogljivost 100µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CWR26HC107JBHB
CWR26HC107JBHB
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP TANT 100UF 5% 15V 2915
Na zalogi: 1900 pcs
Prenesi: CWR26HC107JBHB.pdf
RFQ
CWR26HC107JBHC\HR
CWR26HC107JBHC\HR
Na zalogi: 1971 pcs
Prenesi: CWR26HC107JBHC\HR.pdf
RFQ
CWR26HC107JBHC\PR
CWR26HC107JBHC\PR
Prenesi: CWR26HC107JBHC\PR.pdf
CWR26HC107JBHC
CWR26HC107JBHC
Prenesi: CWR26HC107JBHC.pdf
CWR26HC107JBHA\HR
CWR26HC107JBHA\HR
Prenesi: CWR26HC107JBHA\HR.pdf
CWR26HC107JBHA\PR
CWR26HC107JBHA\PR
Prenesi: CWR26HC107JBHA\PR.pdf
CWR26HC107JBHB\HR
CWR26HC107JBHB\HR
Prenesi: CWR26HC107JBHB\HR.pdf
CWR26HC107JBHA\TR
CWR26HC107JBHA\TR