CWR26HC107JBHC\PR
pregled izdelka
Številka dela: CWR26HC107JBHC\PR
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 100UF 5% 15V 2915
Podatkovni listi: CWR26HC107JBHC\PR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CWR26HC107JBHC\PR
Številka dela CWR26HC107JBHC\PR Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 100UF 5% 15V 2915 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1828 pcs Podatkovni list CWR26HC107JBHC\PR.pdf
Napetost - ocenjena 15V Tip Conformal Coated
Toleranca ±5% Velikost / dimenzija 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2915 (7338 Metric) Druga imena CWR26HC107JBHC\PR-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 49 Weeks
Koda proizvajalca H Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.125" (3.17mm) Lastnosti Military
Stopnja napak B (0.1%) ESR (upornost ekvivalentne serije) 180 mOhm
natančen opis 100µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 15V 2915 (7338 Metric) 180 mOhm Zmogljivost 100µF
Podobni izdelki
CWR26HC107JBHB\PR
CWR26HC107JBHB\PR
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP TANT 100UF 5% 15V 2915
Na zalogi: 1889 pcs
Prenesi: CWR26HC107JBHB\PR.pdf
RFQ
CWR26HC107JBHC
CWR26HC107JBHC
Na zalogi: 1885 pcs
Prenesi: CWR26HC107JBHC.pdf
RFQ
CWR26HC107JBHB\TR
CWR26HC107JBHB\TR
Prenesi: CWR26HC107JBHB\TR.pdf
CWR26HC107JBHC\HR
CWR26HC107JBHC\HR
Prenesi: CWR26HC107JBHC\HR.pdf
CWR26HC107JBHC\TR
CWR26HC107JBHC\TR