CWR26HC226JBGC\PR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CWR26HC226JBGC\PR
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 22UF 5% 15V 2711
Podatkovni listi: CWR26HC226JBGC\PR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CWR26HC226JBGC\PR
Številka dela CWR26HC226JBGC\PR Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 22UF 5% 15V 2711 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2712 pcs Podatkovni list CWR26HC226JBGC\PR.pdf
Napetost - ocenjena 15V Tip Conformal Coated
Toleranca ±5% Velikost / dimenzija 0.265" L x 0.110" W (6.73mm x 2.79mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2711 (6728 Metric) Druga imena CWR26HC226JBGC\PR-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Koda proizvajalca G Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.125" (3.17mm) Lastnosti Military
Stopnja napak B (0.1%) ESR (upornost ekvivalentne serije) 275 mOhm
natančen opis 22µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 15V 2711 (6728 Metric) 275 mOhm Zmogljivost 22µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CWR26HC226JBGZ
CWR26HC226JBGZ
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP TANT 22UF 5% 15V 2711
Na zalogi: 2433 pcs
Prenesi: CWR26HC226JBGZ.pdf
RFQ
CWR26HC226JBGC\TR
CWR26HC226JBGC\TR
Na zalogi: 2834 pcs
Prenesi: CWR26HC226JBGC\TR.pdf
RFQ
CWR26HC226JBGB\PR
CWR26HC226JBGB\PR
Prenesi: CWR26HC226JBGB\PR.pdf
CWR26HC226JBGZ\HR
CWR26HC226JBGZ\HR
Prenesi: CWR26HC226JBGZ\HR.pdf
CWR26HC226JBGB\TR
CWR26HC226JBGB\TR
Prenesi: CWR26HC226JBGB\TR.pdf
CWR26HC226JBGB\HR
CWR26HC226JBGB\HR
Prenesi: CWR26HC226JBGB\HR.pdf
CWR26HC226JBGB
CWR26HC226JBGB
Prenesi: CWR26HC226JBGB.pdf
CWR26HC226JBGC\HR
CWR26HC226JBGC\HR
Prenesi: CWR26HC226JBGC\HR.pdf
CWR26HC226JBGZ\TR
CWR26HC226JBGZ\TR
Prenesi: CWR26HC226JBGZ\TR.pdf
CWR26HC226JCGA
CWR26HC226JCGA
Prenesi: CWR26HC226JCGA.pdf
CWR26HC226JBGZ\PR
CWR26HC226JBGZ\PR
Prenesi: CWR26HC226JBGZ\PR.pdf
CWR26HC226JBGC
CWR26HC226JBGC
Prenesi: CWR26HC226JBGC.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika