CWR26HC226JBGC
pregled izdelka
Številka dela: CWR26HC226JBGC
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 22UF 5% 15V 2711
Podatkovni listi: CWR26HC226JBGC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
60 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CWR26HC226JBGC
Številka dela CWR26HC226JBGC Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 22UF 5% 15V 2711 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2640 pcs Podatkovni list CWR26HC226JBGC.pdf
Napetost - ocenjena 15V Tip Conformal Coated
Toleranca ±5% Velikost / dimenzija 0.265" L x 0.110" W (6.73mm x 2.79mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26 Pakiranje Bulk
Paket / primer 2711 (6728 Metric) Druga imena CWR26HC226JBGC-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Koda proizvajalca G Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.125" (3.17mm) Lastnosti Military
Stopnja napak B (0.1%) ESR (upornost ekvivalentne serije) 275 mOhm
natančen opis 22µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 15V 2711 (6728 Metric) 275 mOhm Zmogljivost 22µF
Podobni izdelki
CWR26HC226JBGB\HR
CWR26HC226JBGB\HR
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP TANT 22UF 5% 15V 2711
Na zalogi: 3329 pcs
Prenesi: CWR26HC226JBGB\HR.pdf
RFQ
CWR26HC226JBGZ
CWR26HC226JBGZ
Na zalogi: 2433 pcs
Prenesi: CWR26HC226JBGZ.pdf
RFQ
CWR26HC226JBGZ\PR
CWR26HC226JBGZ\PR
Prenesi: CWR26HC226JBGZ\PR.pdf
CWR26HC226JBGB\PR
CWR26HC226JBGB\PR
Prenesi: CWR26HC226JBGB\PR.pdf
CWR26HC226JBGC\HR
CWR26HC226JBGC\HR