CWR26HC336KBFA
pregled izdelka
Številka dela: CWR26HC336KBFA
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 33UF 10% 15V 2214
Podatkovni listi: CWR26HC336KBFA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
75 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CWR26HC336KBFA
Številka dela CWR26HC336KBFA Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 33UF 10% 15V 2214 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3229 pcs Podatkovni list CWR26HC336KBFA.pdf
Napetost - ocenjena 15V Tip Conformal Coated
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.220" L x 0.135" W (5.59mm x 3.43mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26 Pakiranje Bulk
Paket / primer 2214 (5634 Metric) Druga imena CWR26HC336KBFA-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Koda proizvajalca F Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Lastnosti Military
Stopnja napak B (0.1%) ESR (upornost ekvivalentne serije) 800 mOhm
natančen opis 33µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 15V 2214 (5634 Metric) 800 mOhm Zmogljivost 33µF
Podobni izdelki
CWR26HC336JCFZ\HR
CWR26HC336JCFZ\HR
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP TANT 33UF 5% 15V 2214
Na zalogi: 2200 pcs
Prenesi: CWR26HC336JCFZ\HR.pdf
RFQ
CWR26HC336KBFB\PR
CWR26HC336KBFB\PR
Opis: CAP TANT 33UF 10% 15V 2214
Na zalogi: 3757 pcs
Prenesi: CWR26HC336KBFB\PR.pdf
RFQ
CWR26HC336KBFA\HR
CWR26HC336KBFA\HR
Prenesi: CWR26HC336KBFA\HR.pdf
CWR26HC336KBFA\PR
CWR26HC336KBFA\PR