CWR26HC336KBFB\PR
pregled izdelka
Številka dela: CWR26HC336KBFB\PR
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 33UF 10% 15V 2214
Podatkovni listi: CWR26HC336KBFB\PR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CWR26HC336KBFB\PR
Številka dela CWR26HC336KBFB\PR Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 33UF 10% 15V 2214 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3757 pcs Podatkovni list CWR26HC336KBFB\PR.pdf
Napetost - ocenjena 15V Tip Conformal Coated
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.220" L x 0.135" W (5.59mm x 3.43mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2214 (5634 Metric) Druga imena CWR26HC336KBFB\PR-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Koda proizvajalca F Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Lastnosti Military
Stopnja napak B (0.1%) ESR (upornost ekvivalentne serije) 800 mOhm
natančen opis 33µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 15V 2214 (5634 Metric) 800 mOhm Zmogljivost 33µF
Podobni izdelki
CWR26HC336KBFB
CWR26HC336KBFB
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP TANT 33UF 10% 15V 2214
Na zalogi: 3458 pcs
Prenesi: CWR26HC336KBFB.pdf
RFQ
CWR26HC336KBFZ
CWR26HC336KBFZ
Na zalogi: 3358 pcs
Prenesi: CWR26HC336KBFZ.pdf
RFQ
CWR26HC336KBFB\HR
CWR26HC336KBFB\HR
Prenesi: CWR26HC336KBFB\HR.pdf
CWR26HC336KBFA\TR
CWR26HC336KBFA\TR
Prenesi: CWR26HC336KBFA\TR.pdf
CWR26HC336KBFC\PR
CWR26HC336KBFC\PR
Prenesi: CWR26HC336KBFC\PR.pdf
CWR26HC336KBFC
CWR26HC336KBFC
Prenesi: CWR26HC336KBFC.pdf
CWR26HC336KBFA
CWR26HC336KBFA
Prenesi: CWR26HC336KBFA.pdf
CWR26HC336KBFA\HR
CWR26HC336KBFA\HR
Prenesi: CWR26HC336KBFA\HR.pdf
CWR26HC336KBFA\PR
CWR26HC336KBFA\PR
Prenesi: CWR26HC336KBFA\PR.pdf
CWR26HC336KBFB\TR
CWR26HC336KBFB\TR
Prenesi: CWR26HC336KBFB\TR.pdf
CWR26HC336KBFC\HR
CWR26HC336KBFC\HR
Prenesi: CWR26HC336KBFC\HR.pdf
CWR26HC336KBFC\TR
CWR26HC336KBFC\TR
Prenesi: CWR26HC336KBFC\TR.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika