CWR26HH336KBFC\PR
pregled izdelka
Številka dela: CWR26HH336KBFC\PR
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 33UF 10% 15V 2214
Podatkovni listi: CWR26HH336KBFC\PR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CWR26HH336KBFC\PR
Številka dela CWR26HH336KBFC\PR Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 33UF 10% 15V 2214 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4339 pcs Podatkovni list CWR26HH336KBFC\PR.pdf
Napetost - ocenjena 15V Tip Conformal Coated
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.220" L x 0.135" W (5.59mm x 3.43mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2214 (5634 Metric) Druga imena CWR26HH336KBFC\PR-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Koda proizvajalca F Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Lastnosti Military
Stopnja napak B (0.1%) ESR (upornost ekvivalentne serije) 800 mOhm
natančen opis 33µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 15V 2214 (5634 Metric) 800 mOhm Zmogljivost 33µF
Podobni izdelki
CWR26HH336KBFB\PR
CWR26HH336KBFB\PR
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP TANT 33UF 10% 15V 2214
Na zalogi: 3540 pcs
Prenesi: CWR26HH336KBFB\PR.pdf
RFQ
CWR26HH336KBFB\HR
CWR26HH336KBFB\HR
Na zalogi: 3910 pcs
Prenesi: CWR26HH336KBFB\HR.pdf
RFQ
CWR26HH336KBFC\HR
CWR26HH336KBFC\HR
Prenesi: CWR26HH336KBFC\HR.pdf
CWR26HH336KBFC
CWR26HH336KBFC
Prenesi: CWR26HH336KBFC.pdf
CWR26HH336KBFZ\TR
CWR26HH336KBFZ\TR
Prenesi: CWR26HH336KBFZ\TR.pdf
CWR26HH336KBFB
CWR26HH336KBFB
Prenesi: CWR26HH336KBFB.pdf
CWR26HH336KBFZ
CWR26HH336KBFZ
Prenesi: CWR26HH336KBFZ.pdf
CWR26HH336KBFZ\HR
CWR26HH336KBFZ\HR