CWR26HH336KBFC
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CWR26HH336KBFC
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 33UF 10% 15V 2214
Podatkovni listi: CWR26HH336KBFC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
75 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CWR26HH336KBFC
Številka dela CWR26HH336KBFC Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 33UF 10% 15V 2214 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3131 pcs Podatkovni list CWR26HH336KBFC.pdf
Napetost - ocenjena 15V Tip Conformal Coated
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.220" L x 0.135" W (5.59mm x 3.43mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26 Pakiranje Bulk
Paket / primer 2214 (5634 Metric) Druga imena CWR26HH336KBFC-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Koda proizvajalca F Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Lastnosti Military
Stopnja napak B (0.1%) ESR (upornost ekvivalentne serije) 800 mOhm
natančen opis 33µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 15V 2214 (5634 Metric) 800 mOhm Zmogljivost 33µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CWR26HH336KBFZ\PR
CWR26HH336KBFZ\PR
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP TANT 33UF 10% 15V 2214
Na zalogi: 4413 pcs
Prenesi: CWR26HH336KBFZ\PR.pdf
RFQ
CWR26HH336KBFA\PR
CWR26HH336KBFA\PR
Na zalogi: 3644 pcs
Prenesi: CWR26HH336KBFA\PR.pdf
RFQ
CWR26HH336KBFC\HR
CWR26HH336KBFC\HR
Prenesi: CWR26HH336KBFC\HR.pdf
CWR26HH336KBFZ
CWR26HH336KBFZ
Prenesi: CWR26HH336KBFZ.pdf
CWR26HH336KBFB\TR
CWR26HH336KBFB\TR
Prenesi: CWR26HH336KBFB\TR.pdf
CWR26HH336KBFC\TR
CWR26HH336KBFC\TR