CWR26MH106JBHC\PR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CWR26MH106JBHC\PR
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 10UF 5% 35V 2915
Podatkovni listi: CWR26MH106JBHC\PR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CWR26MH106JBHC\PR
Številka dela CWR26MH106JBHC\PR Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 10UF 5% 35V 2915 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1961 pcs Podatkovni list CWR26MH106JBHC\PR.pdf
Napetost - ocenjena 35V Tip Conformal Coated
Toleranca ±5% Velikost / dimenzija 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2915 (7338 Metric) Druga imena CWR26MH106JBHC\PR-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Koda proizvajalca H Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.125" (3.17mm) Lastnosti Military
Stopnja napak B (0.1%) ESR (upornost ekvivalentne serije) 500 mOhm
natančen opis 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V 2915 (7338 Metric) 500 mOhm Zmogljivost 10µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CWR26MH106JBHB
CWR26MH106JBHB
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP TANT 10UF 5% 35V 2915
Na zalogi: 1678 pcs
Prenesi: CWR26MH106JBHB.pdf
RFQ
CWR26MH106JBHB\HR
CWR26MH106JBHB\HR
Na zalogi: 2192 pcs
Prenesi: CWR26MH106JBHB\HR.pdf
RFQ
CWR26MH106JBHC
CWR26MH106JBHC