CWR26MH106JBHC
pregled izdelka
Številka dela: CWR26MH106JBHC
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 10UF 5% 35V 2915
Podatkovni listi: CWR26MH106JBHC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CWR26MH106JBHC
Številka dela CWR26MH106JBHC Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 10UF 5% 35V 2915 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1978 pcs Podatkovni list CWR26MH106JBHC.pdf
Napetost - ocenjena 35V Tip Conformal Coated
Toleranca ±5% Velikost / dimenzija 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26 Pakiranje Bulk
Paket / primer 2915 (7338 Metric) Druga imena CWR26MH106JBHC-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Koda proizvajalca H Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.125" (3.17mm) Lastnosti Military
Stopnja napak B (0.1%) ESR (upornost ekvivalentne serije) 500 mOhm
natančen opis 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V 2915 (7338 Metric) 500 mOhm Zmogljivost 10µF
Podobni izdelki
CWR26MH106JBHC\TR
CWR26MH106JBHC\TR
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP TANT 10UF 5% 35V 2915
Na zalogi: 2095 pcs
Prenesi: CWR26MH106JBHC\TR.pdf
RFQ
CWR26MH106JBHB\HR
CWR26MH106JBHB\HR
Na zalogi: 2192 pcs
Prenesi: CWR26MH106JBHB\HR.pdf
RFQ
CWR26MH106JBHB\PR
CWR26MH106JBHB\PR
Prenesi: CWR26MH106JBHB\PR.pdf
CWR26MH106JBHB
CWR26MH106JBHB
Prenesi: CWR26MH106JBHB.pdf
CWR26MH106JBHC\HR
CWR26MH106JBHC\HR
Prenesi: CWR26MH106JBHC\HR.pdf
CWR26MH106JBHA\TR
CWR26MH106JBHA\TR
Prenesi: CWR26MH106JBHA\TR.pdf
CWR26MH106JBHB\TR
CWR26MH106JBHB\TR
Prenesi: CWR26MH106JBHB\TR.pdf
CWR26MH106JBHA\PR
CWR26MH106JBHA\PR
Prenesi: CWR26MH106JBHA\PR.pdf
CWR26MH106JBHC\PR
CWR26MH106JBHC\PR
Prenesi: CWR26MH106JBHC\PR.pdf
CWR26MH106JBHZ\PR
CWR26MH106JBHZ\PR
Prenesi: CWR26MH106JBHZ\PR.pdf
CWR26MH106JBHZ\HR
CWR26MH106JBHZ\HR
Prenesi: CWR26MH106JBHZ\HR.pdf
CWR26MH106JBHZ
CWR26MH106JBHZ
Prenesi: CWR26MH106JBHZ.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika