FVT02506E47R00JE
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FVT02506E47R00JE
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES CHAS MNT 47 OHM 5% 25W
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FVT02506E47R00JE
Številka dela FVT02506E47R00JE Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES CHAS MNT 47 OHM 5% 25W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30562 pcs Podatkovni list
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±260ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) Serija FVT
Odpornost 47 Ohms Moč (Watts) 25W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Tubular
Druga imena FVT02506E47R00JE-ND
FVTJ-25-47
Q6112028
delovna temperatura -55°C ~ 350°C
Montažna funkcija Brackets (not included) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 47 Ohms ±5% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound