FVT02506E750R0JE
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
FVT02506E750R0JE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FVT02506E750R0JE
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES CHAS MNT 750 OHM 5% 25W
Podatkovni listi: FVT02506E750R0JE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FVT02506E750R0JE
Številka dela FVT02506E750R0JE Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES CHAS MNT 750 OHM 5% 25W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33622 pcs Podatkovni list FVT02506E750R0JE.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±260ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) Serija FVT
Odpornost 750 Ohms Moč (Watts) 25W