HAX103MBACJ0KR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HAX103MBACJ0KR
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 10000PF 1KV RADIAL
Podatkovni listi: HAX103MBACJ0KR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HAX103MBACJ0KR
Številka dela HAX103MBACJ0KR Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 10000PF 1KV RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 203317 pcs Podatkovni list HAX103MBACJ0KR.pdf
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient -
Velikost / dimenzija 0.512" Dia (13.00mm) Serija HAX
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.630" (16.00mm)
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 10000pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc Zmogljivost 10000pF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HAX103SBASFCKR
HAX103SBASFCKR
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP CER 10000PF 1KV RADIAL
Na zalogi: 180882 pcs
Prenesi: HAX103SBASFCKR.pdf
RFQ
HAX103SBACRAKR
HAX103SBACRAKR
Na zalogi: 245648 pcs
Prenesi: HAX103SBACRAKR.pdf
RFQ
HAX 500-S
HAX 500-S
Proizvajalci: LEM USA, Inc.
Opis: SENSOR CURRENT HALL 500A AC/DC
Prenesi: HAX 500-S.pdf
HAX 2500-S
HAX 2500-S
Proizvajalci: LEM USA, Inc.
Opis: SENSOR CURRENT HALL 2500A AC/DC
Na zalogi: 405 pcs
Prenesi: HAX 2500-S.pdf
HAX103MBACF0KR
HAX103MBACF0KR
Prenesi: HAX103MBACF0KR.pdf
Opis: SENSOR CURRENT HALL 2000A AC/DC